Kovács Bélások voltak a Puskásban!

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Reméljük, hogy sok pécsihez eljutott a hír, miszerint a 2023. szeptember 10-én szombaton megrendezett Magyarország-Csehország válogatott labdarúgó-mérkőzésen iskolánk 11 Bozsik focis diákja kísérhette ki a magyar csapat tagjait a gyepszőnyegre.

A gyerekek fantasztikusan érezték magukat, rendkívül izgatottan és büszkén vonultak a pályára az aréna több mint 50.000 nézője előtt. Az iskolánkkal partneri kapcsolatban álló PVSK labdarúgó szakosztályának a sok-sok segítséget, Dér Andrea  tanárnőnek és Dr. Molics Bálint szülőnek a rengeteg szervezési munkát és kísérést, míg Vranesics Mária osztálytanítónak a kísérést ezúton is nagyon köszönjük!

Az utazáshoz a buszt a PVSK biztosította a gyerekek és kísérőik számára ezen a felejthetetlen napon. Az alábbi képekkel igyekszünk valamelyest visszaadni az esemény hangulatát, bár tartunk tőle, hogy ebben a formában ez nem igazán lehetséges.

A gyerekek (balról jobbra) az első képen:
Fekete Gábor (2.b), Szőke Levente (3.a), Ficsor Boldizsár (3.a), Tóth Tamás Győző (3.a),
Jónás Erik (2.b), Nyőgéri Marcel (3.a), Hegedüs Milán Bálint (4.a), Görföl Gellért (3.a),
Schweier Ákos (3.a), Horváth Barna (3.a) és Molics Zalán Mátyás (3.a)

Galéria

Még több hír

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola

Adventi naptár

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek! Az Advent a várakozásról szól. Huszonnégy napról, ami előkészíti a lelkünket Jézus születésének ünnepére. Szeretteink mosolyára,

Olvasd tovább...

Adventi Szeretetdoboz

Az ünnepi időszak beköszöntével – a Máltai Szeretetszolgálattal együttműködve – meghirdetjük adománygyűjtő felhívásunkat.December 4-től 13-ig várjuk a cipősdobozba csomagolt használaton

Olvasd tovább...

Ritmikus Gimnasztika

Mizerák Dorka 7.b osztályos diákunk, a 2023. november 5-én Eszéken megrendezett Rondó Kupán, az Aranyszalag RGSE színeiben, karika gyakorlatával aranyérmet

Olvasd tovább...

Tájfutás

A 2023. október 15-én Szentgál-Úrkúton  megrendezett Tájékozódási Futó Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokságon F14A-s kategóriában, Lajtai Maja 8.b osztályos tanulónk, a Pécsi Meteor SE

Olvasd tovább...
GDPR Cookie Consent with Real Cookie Banner