Vízilabda

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Csabai Máté (5.a) a Pécsi Sportiskola Vízilabda szakosztályának kiemelt játékosaként a 2022/2023-as szezonban a saját korosztálya mellett az idősebbeknél is lehetőséget kapott számos bajnoki mérkőzésen.

A szezonban összesen négy különböző bajnokságban, a Dunántúl Vízilabda Liga és a Budapest Bajnokságok Gyermek III és IV korosztályában is játszott. 43 bajnoki meccsen, nagyrészt védő poszton játszva is 45 gólt szerzett. A sok kihívás és a sérülés miatt kiesett kulcs játékosok ellenére is eredményesen teljesítettek a csapatok: a DVL Gyermek III bajnokságban 3., míg a Gyermek IV. esetében 4. helyezést értek el, a Budapest Bajnokságokból még két forduló hátra van.

Még több hír

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola

Kézilabda utánpótlástorna

A hétvégén Valpovo-ban nemzetközi fiú kézilabda utánpótlástornán szerepelt a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola U13-U14-es csapata, összesítésben a 7. helyen végzett. Pintér Adrián 7.a osztályos diákunk is a csapatot erősítette. Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!

Olvasd tovább...

PVSK edzés

Kedves Szülők!
A PVSK Kosárlabda Utánpótlás Szakosztálya 2023. szeptember 11-től hetente 3 alkalommal edzéseket tart iskolánk tornatermében 1-4. osztályos tanulóknak, melyre szeretettel várják az érdeklődőket!

Olvasd tovább...

III. PSN Kupa

2023. szeptember 2-án Pécsett rendezte a PSN Zrt.- Pécsi Sportiskola a III. PSN Kupát U13  korosztályban. A PSN Zrt. Pécs fiú kézilabda csapata az előkelő 2. helyen végzett.

Olvasd tovább...

VII. PVSK Kosárünnep

A VII. PVSK Kosárünnepre 2023. június 10-én, szombaton került sor a Kossuth téren. Iskolánkat elsősorban az 1. és 2. osztályosok csapata képviselte, de szép számmal szerepeltek tanulóink a különböző korosztályos utánpótlás csapatokban is. Csapatunk a Bártfa Utcai Általános Iskolával játszott, szép győzelemmel zárta a szezont.

Olvasd tovább...

Judo Diákolimpia

Angyal Eszter a június 10-én, Mosonmagyaróváron rendezett Országos Serdülő Judo Diákolimpia döntőjében, 48 kilogrammban második helyezést ért el.

Olvasd tovább...
GDPR Cookie Consent with Real Cookie Banner