FUTÓKÖRÖK NAPJA

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Hétvégén rendezték meg a FUTÓKÖRÖK NAPJÁT, amely városok közötti versengést alakított ki. Délelőtti mérlegben még 5. helyen volt Pécs városa, ám délutánra feltornáztuk magunkat a 3. helyre. Számított a résztvevők száma és a megtett km-ek. Iskolánkat 7 család közös futása is emelte, és hozzásegítette ezen eredmények eléréséhez.

Vida család kétszer is teljesítette 3 gyermekével, ami külön említést érdemel. Köszönjük Ádám (2.a), Dávid (8.b), Dominik (4.b) és szülők támogatása, biztatása is szükségeltetett.

Dajkó család is kivette részét a sikerben, anyuka lelkes futó révén Vilmosnak (5.b), Zsigának (4.b) és Misinek (1.b) is segített a km-ek legyőzésében.

Részvétükkel gyarapította a km-eket és a résztvevők számát a Horváth család, ahol anyuka szintén példát mutatott a gyermekinek,  Linának (6.b) és Barnának (2.a), az általa is  teljesített körökkel.

Iskolánkat Kiss-Szabó Janka és  Barkóczy Márton (1.b), Matus Benedek (4.b), Bajor Dávid 8.a, Vas Patrik (2.b) és családja is segítette az eredmények elérésében, és a nagy meleg leküzdése mellett a vidám, jó hangulatú versenyen, a  csipek megszerzéseként a rekortán csíkon a métereket teljesíteni.

Még több hír

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola

Space Challenge 2024

A Pécsi Kulturális Központ a Pécsi Tudományegyetem együttműködésével a technikai kultúra irántérdeklődő diákoknak Space Challenge 2024 országos versenyt szervezett.A verseny

Olvasd tovább...
GDPR Cookie Consent with Real Cookie Banner