ECK IMRE AMI BEIRATKOZÁS

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Tisztelt Szülők!  A Pécsi Kovács Béla Általános Iskola tanulói áprilisban már részt vettek az Eck Imre AMI zeneművészeti és színjáték tanszak bemutatóin, a gyerekek ki is próbálhatták a színjátszást és a hangszereket.   Aki érdeklődik iskolánk tanszakai iránt, várjuk szeretettel beiratkozásainkra!

AZ ECK IMRE AMI BEIRATKOZÁST TART A 2023/2024-ES TANÉVRE, SZERETETTEL VÁRJUK KÉPZÉSEINKRE RÉGI ÉS ÚJ TANULÓINK!

 • BEIRATKOZÁSI LEHETŐSÉG (ZENEMŰVÉSZET, KÉPZŐMŰVÉSZET ÉS SZÍNJÁTÉK TANSZAKRA) HELYBEN A PÉCSI KOVÁCS BÉLA ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN: 2023. május 18-án csütörtökön 15:30-17:00 óra között a biológia-földrajz teremben (fszt.A101),

  vagy
 •  KÖZPONTI BEIRATKOZÁS (MINDEN TANSZAKRA) AZ ECK AMI SZÉKHELYÉN (7633 Pécs, Endresz György u. 2/b): 2023. május 22. hétfőtől május 26. péntekig, minden nap 8.00-17.00 óráig!
 •  A beiratkozásra kérjük a szülőket, hogy hozzák magukkal az előre kitöltött és aláírt beiratkozási nyomtatványokat (beiratkozási lap és adatvédelmi tájékoztató), melyek letölthetők az Eck AMI weboldaláról is: https://eckami.hu/beiratkozas-2/
   (Amennyiben nem áll módjában a beiratkozási anyagokat kinyomtatni, úgy a beiratkozáskor a helyszínen is átvehetők a kitöltendő nyomtatványok.) 
  Figyelem! Jelenlegi tanulóinknak is szükséges beiratkozni a 2023/2024-es tanévre, hiszen a tanulói jogviszony csak egy tanévre szól! Aki már leadta a nyomtatványokat a tanárainknak, nincs további teendője!
 • A weboldalon továbbá a következő tanév tan-és térítési díjai is megtalálhatók (csatoltva is küldöm):
  Aki rászoruló, a kedvezménykérő lap leadásával térítési- és tandíj kedvezményt/mentességet vagy részletfizetési lehetőséget is igényelhet, a kedvezménykérő lapon olvasható feltételekkel.
  A kitöltött kedvezménykérő lapot szintén a beiratkozás alkalmával, a többi nyomtatvánnyal egyidejűleg szükséges leadni!

Csatolva:- beiratkozási lap + adatvédelmi lap- kedvezménykérő lap- tan-és térítési díj- tájékoztató- színjáték, zene, képző szóróanyag Várunk szeretettel minden érdeklődő új diákot!

Iskolánk elérhetőségei:

E-mail:  iskola.eckami@gmail.com
Telefon: 06-70/428-5722
(hétköznapokon nyitvatartási időben hívható 8.00-16.00 óráig)

Weboldal: https://eckami.hu/
Beiratkozási információk: https://eckami.hu/beiratkozas-2/ 

Szülői tájékoztató

Tanulói jogviszony szerződés

Adatvédelmi tájékoztatás

Kedvezménykérő lap

Még több hír

Pécsi Kovács Béla Általános Iskola

Kézilabda utánpótlástorna

A hétvégén Valpovo-ban nemzetközi fiú kézilabda utánpótlástornán szerepelt a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola U13-U14-es csapata, összesítésben a 7. helyen végzett. Pintér Adrián 7.a osztályos diákunk is a csapatot erősítette. Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!

Olvasd tovább...

PVSK edzés

Kedves Szülők!
A PVSK Kosárlabda Utánpótlás Szakosztálya 2023. szeptember 11-től hetente 3 alkalommal edzéseket tart iskolánk tornatermében 1-4. osztályos tanulóknak, melyre szeretettel várják az érdeklődőket!

Olvasd tovább...

III. PSN Kupa

2023. szeptember 2-án Pécsett rendezte a PSN Zrt.- Pécsi Sportiskola a III. PSN Kupát U13  korosztályban. A PSN Zrt. Pécs fiú kézilabda csapata az előkelő 2. helyen végzett.

Olvasd tovább...

VII. PVSK Kosárünnep

A VII. PVSK Kosárünnepre 2023. június 10-én, szombaton került sor a Kossuth téren. Iskolánkat elsősorban az 1. és 2. osztályosok csapata képviselte, de szép számmal szerepeltek tanulóink a különböző korosztályos utánpótlás csapatokban is. Csapatunk a Bártfa Utcai Általános Iskolával játszott, szép győzelemmel zárta a szezont.

Olvasd tovább...

Judo Diákolimpia

Angyal Eszter a június 10-én, Mosonmagyaróváron rendezett Országos Serdülő Judo Diákolimpia döntőjében, 48 kilogrammban második helyezést ért el.

Olvasd tovább...
GDPR Cookie Consent with Real Cookie Banner