Április 6-án rendezték az Atlétika Többpróba városi csapatbajnokság 2. fordulóját, melyen a Pécsi Kovács Béla Általános Iskola Leány IV. korcsoportos csapata összesített eredményként a 3., míg egyéni összetettben Gastiaburu-Frank Abigél 2. és Nagy Zora 9. helyen végzett, így továbbjutottak a megyei fordulóba! Csapattagok: Nagy Zora és Gastiaburu-Frank Abigél 7.b, Szivos Flóra, Magyar Dóra, Regényi Dalma 8.a, Szász Csenge 8.b GRATULÁLUNK, SOK SIKERT A MEGYEIN!!!
Ritmikus Gimnasztika XXIX. Pécs Kupa
Ország Kamilla, iskolánk 6.b osztályos tanulója a Mohácson, a 2026. június 6-án megrendezett XXIX. Pécs Kupán a Pécsi RGSE színeiben